Lauryno sodyba

 

Nuosava žemė ir miškas, esantis namo apylinkėse užima apie 16 hektaro plotą. Žemės sklypas ribojasi su ežeru. Mėgstantys pasiirstyti gali issinuomoti irklines valtis.

Sodyba įkurta tėviškėje 2000 m. Anksčiau šioje vietoje buvo sena ūkininkų sodyba. Šiuo metu gyvenamaje name gyvena sodybos šeimininkai Vitalija ir Laurynas. Atvykę galėsite maloniai pabendrauti su šeimininkais bei greičiau spręti iškilusias problemas. Gyvenamsis namas nenuomojamas.

 

Šalia šio namo yra dar vienas mažesnis. Čia yra dvivietis ir trivietis kambarys, virtuvėlė, dušas (šiltas vanduo), tualetas.

 

 

Vasarnamyje yra du keturviečiai miegamieji kambariai, virtuvė - valgomasis (dviems kambariams), salė, kurioje galima pažaisti sodo šachmatais. Kiekviename iš miegamųjų yra dvi vienvietės ir viena dvigulė lova, dušo kabina (šiltas vanduo), tualetas. Virtuvėje – valgomąjame yra visi reikiami indai, šaldytuvas, televizorius, karaoke, židinys, išėjimas į lauko terasą.

 

Namuke prie ežero yra virtuvėlė ir kambarys. Virtuvėlėje yra šaldytuvas, įrankiai ir indai, šiltas vanduo. Antrame aukšte kambarys su keturiomis viengulėmis ir viena dvigule lova, televizorius. Pro langą atsiveria nuostabi vandens platybių panorama

Namuke prie ežero yra pirtelė, kuria gali naudotis visi sodybos svečiai. Ji kūrenama malkomis, galima pasikaitinti šlapiu garu. Yra šiltas dušas. Tualetas lauko.

 

Sodybos teritorijoje veikia bevielis interneto ryšys. Atvykus poilsiauti automobilių saugumas užtikrintas. Svečius priimame ištisus metus. Kviečiame pailsėti.

Jūs galite išsinuomoti visą sodybą ar kiekvieną pastatą atskirai. Kainos: namukas 60 – 80 EUR, vasarnamis 100 – 140 EUR, namukas prie ežero 60 – 80 EUR 1 parai, pirties iškūrenimas (iki 2 val.) 40 - 50 EUR. Rezervavimas patvirtinamas sumokejus 30% nuo suderintos kainos rezervavimo mokestį į Lauryno Trimonio sąskaitą Nr. LT717300010073661936, bankas Swedbank.

 

Atgal į pirmą puslapį