Lauryno sodyba

 

Nuosava žemė ir miškas, esantis namo apylinkėse užima apie 16 hektaro plotą. Žemės sklypas ribojasi su ežeru. Mėgstantys pasiirstyti gali issinuomoti irklines valtis arba 5-iavietį vandens dviratį.

Namas, skirtas poilsiautojams, pastatytas 1999 metais. Anksčiau šioje vietoje buvo sena ūkininko sodyba. Name yra 3 dviviečiai kambariai. Dvejuose yra po dvi atskiras lovas, o viename viena dvigulė. Jūsų patogumui yra įrengti du tualetai, 2 dušai, 2 praustuvai. Karštas vanduo čia būna ištisus metus. Pirmame pastato aukšte esanti svetainė su židiniu bei poilsio kambarys sukuria jaukią aplinką, kurioje svečiai gali maloniai leisti laiką.

 

Šalia šio namo yra dar vienas mažesnis. Čia yra dvivietis ir trivietis kambarys, virtuvėlė, dušas (šiltas vanduo), tualetas.

 

 

Vasarnamyje yra du keturviečiai miegamieji kambariai, virtuvė - valgomasis (dviems kambariams), salė, kurioje galima pažaisti sodo šachmatais. Kiekviename iš miegamųjų yra dvi vienvietės ir viena dvigulė lova, dušo kabina (šiltas vanduo), tualetas. Virtuvėje – valgomąjame yra visi reikiami indai, šaldytuvas, televizorius, karaoke, židinys, išėjimas į lauko terasą.

 

Namuke prie ežero yra virtuvėlė ir kambarys. Virtuvėlėje yra šaldytuvas, įrankiai ir indai, šiltas vanduo. Antrame aukšte kambarys su keturiomis viengulėmis ir viena dvigule lova, televizorius. Pro langą atsiveria nuostabi vandens platybių panorama

Namuke prie ežero yra pirtelė, kuria gali naudotis visi sodybos svečiai. Ji kūrenama malkomis, galima pasikaitinti šlapiu garu. Yra šiltas dušas. Tualetas lauko.

 

Sodybos teritorijoje veikia bevielis interneto ryšys. Atvykus poilsiauti automobilių saugumas užtikrintas. Svečius priimame ištisus metus. Kviečiame pailsėti.

Jūs galite išsinuomoti visą sodybą ar kiekvieną pastatą atskirai. Kainos: namas 120 – 150 EUR, namukas 50 – 60 EUR, vasarnamis 95 – 120 EUR, namukas prie ežero 50 – 60 EUR 1 parai, pirties iškūrenimas (iki 2 val.) 40 EUR. Rezervavimas patvirtinamas sumokejus 30% nuo suderintos kainos rezervavimo mokestį į Lauryno Trimonio sąskaitą Nr. LT717300010073661936, bankas Swedbank.

 

Atgal į pirmą puslapį